רפואת שיניים   רפואת שיניים לילדים  יישור שיניים  מחלות חניכיים   מילון מונחים  שתלים דנטליים  הלבנת שיניים  טיפולי שורש  טיפולי שיננית  בדיקה חינם   שיקום הפה
אתרי רופאי שיניים  חיפוש רופא/מומחה שיניים  טכנאי שיניים  מכון צילום שיניים  ספקים דנטלים  רפואת שיניים בוידאו  רופא שיניים? לחץ כאן 
רופאי שיניים VIP

   

 

 

 

 

 

 

 

כמה מילים על רפואת שיניים מודרנית:
בשנים האחרונות חל שינוי מהותי במקצוע רפואת השיניים, בעידן האינטרנט מגיעים המטופלים למרפאת השיניים מצוידים בידע רב המבוסס על מאמרים עדכניים, פורומים שונים ועוד, אם עד לפני מספר שנים המטופל קיבל את תוכנית הטיפול כמובן מאליו, הרי שהיום, אותו מטופל מוצא את עצמו שותף מלא בקבלת ההחלטות על אופן וסוג הטיפול, עובדה המעמידה את הרופא המטפל בפני אתגר מקצועי.
אני מאמין שכל טיפול שיניים צריך להתחיל מה"סוף"... הרופא צריך לראות מהי התוצאה הסופית הרצויה, ובהתאם לכך להחליט על הטיפול המתאים.
לצורך כך, אנו מקפידים להשתמש במרפאה בטכנולוגיות עדכניות בכל אחד משלבי הטיפול.

אבחנה:
אנו משתמשים בצילומים ובמכשירי הדמיה המאפשרים לרופא לתת הסבר מפורט על מצב בריאות הפה של המטופל, על התוצאה הסופית הצפויה והרצויה, צילומי פוטו, מצלמה אינטרה-אוראלית, שימוש בצילומים דיגיטליים ושימוש בתוכנות עדכניות, מאפשרים למטופל להבין באופן מוחשי את אופי הטיפול הצפוי לו.

תוכנית הטיפול:
בבניית תוכנית טיפול יש באפשרותנו להציע למטופל מגוון רחב של טיפולים בסטנדרטים הכי גבוהים אשר קיימים היום ברפואת השיניים, בהתאם למצבו הבריאותי, גילו ויכולותיו הכלכליות. כל זאת נעשה בעזרת תוכנה המאפשרת קבלת תוכנית מפורטת הכוללת את סוגי הטיפולים ומחיריהם.

הטיפול:
ציוד חדש ומתקדם של החברות המובילות בעולם בתחום רפואת השיניים, ידע מקצועי וניסיון של למעלה מ – 20 שנות עבודה מאפשרים לנו להגיע לתוצאות איכותיות.

מעקב:
אנו מקפידים להזמין כל מטופל שעבר טיפול במרפאה פעם בחצי שנה לצורך בדיקה, ללא תשלום, ומביאים לידיעתו את החשיבות שבשמירת קשר רציף עם הרופא המטפל לאורך שנים על מנת להימנע מהזנחה ולשמור על בריאות הפה.

אנו מאמינים שמרכיבים אלה הם המפתח להצלחה, וזה מה שמנחה אותנו בעבודה היומיומית ומבדיל את הגישה של צוות המרפאה ממרפאות רבות אחרות.

ד"ר בביץ' סמיון

 
סיור במרפאה  
הטיפולים  
יצירת קשר  
דף הבית  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

My dentist.co.il דף זה הופק על ידי פורטל רפואת השיניים