ראשי | יישור שיניים | יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף יישור שיניים שקוף

אם אתם זקוקים ליישור שיניים ומחפשים אלטרנטיבה לפלטות המתכת – יישור שיניים שקוף הוא הבחירה הברורה והפשוטה. ללא כבלים וללא סוגרים, נוחות ברורה וסיבה טובה לחייך


פלטות שקופות ובלתי נראות הן דרך מעולה ליישור השיניים שלכם. כך גם תיישרו את השיניים וגם לא תהססו לצחוק בפה מלא אושר.

עם יישור שיניים שקוף רופא השיניים יכול ליישר לכם את השיניים באמצעות סדרה של מיישרים מותאמים אישית שעשויים מחומר פלסטי, כמעט שקוף, שמכסה לחלוטין את השיניים. מרכיבים את מיישר השיניים השקוף על השיניים למשך 20 שעות ביום במשך שבועיים. לאט לאט משנות השיניים את צורתן ולאחר שבועיים עוברים למיישר הבא בתור. המיישרים נוצרים לאחר סריקה ממוחשבת ואבחון המצב הספציפי של המטופל.

תוצאות יישור השיניים יכולות להיות שונות והן תלויות במיומנות ובניסיון של רופא השיניים, ובמידה שבה המטופל מבצע את הנחיות הרופא ככתבן וכלשונן.
זמן הטיפול יכול להימשך בין שישה חודשים לשנתיים. כאשר הטיפול מתוכנן כראוי, בסופו של התהליך ייושרו השיניים כראוי. כלומר, המרווחים בין השיניים יצומצמו והשיניים שאינן במקומן הנכון יתמקמו במקום הנכון.

באופן כללי ניתן לומר שיישור שיניים שקוף מיועד לאנשים בוגרים ולא לילדים. בוגרים רבים אוהבים את השיטה הזו מאחר וניתן להסיר את הפלטות באירועים חברתיים חשובים ומידי פעם לצרכים שונים.

יישור שיניים שקוף לא מתאים לכל אחד והיישום תלוי במצב הספציפי של השיניים.

בדיקות מקדימות
הצעד הראשון הוא הבחנה אורתודנטית נכונה והערכה של מצב השיניים שלכם. הערכה זו צריכה להתבצע על ידי רופא שיניים בעל הכשרה וניסיון באורתודנטיה מתקדמת. ההערכה מורכבת מצילומי רנטגן של השיניים, הלסתות והגולגולת, יחד עם תמונות והתרשמות של הרופא. הכול על מנת ליצור מודל מדויק של הנשך.

המטרה של המידע הזה היא אחת, לקבוע אם אתם מטופלים שמתאימים לשיטה של יישור שיניים שקוף. הגורם העיקרי בהחלטה תלויה בתשובה לשאלה: האם ניתן להזיז את השיניים שלכם בלי להתפשר על בריאות השיניים הכללית?
יישור שיניים שקוף  מומלץ, בדרך כלל, כאשר התיקון מתמקד בצפיפות השיניים וברווחים (בפערים) לא גדולים בין השיניים.

נשך
שיטה זו היא אידיאלית כאשר הנשך הוא תקין. כלומר, כאשר השיניים האחוריות מתאימות כראוי אלו לאלו. כאשר הנשך הוא תקין, הכוחות שמופעלים על השיניים הלועסות הם מאוזנים וכל השיניים נושאות בעומס. מצב זה מגן על עמידותם של המבנים תומכי החניכיים והעצם. כאשר הנשך אינו תקין, הכוחות הם בלתי אחידים, ובכך יוצרים שחיקה בלתי אחידה וחוסר יציבות של מיקום השיניים.

תכנון
במידה שלא מתבצע תכנון ראוי של יישור שיניים שקוף, עלולות להתפתח בעיות בנשך. תופעת לוואי נוספת (שאינה ייחודית למערכת זו) כרוכה בנסיגת חניכיים, התכווצות החניכיים, ירידה בעצם הלסת, חשיפת שורשי השיניים, רגישות בשיניים והצטברות עששת. תופעות אלה נובעות מניסיונות ליישר את השיניים בלי להתאים את המיישרים לעצם הלסת.
ישנם מקרים בהם השיניים האחוריות יוצאות מאיפוס בעקבות תכנון לקוי. בעיות יכולות לצוץ בכל טיפול אורתודנטי אם הוא לא מתוכנן נכון, או אם הוא מיושם בצורה לא נכונה.

מערכת יישור שיניים שקוף לא מתאימה במקרה שצפיפות השיניים היא מאד אקוטית והמרווחים בין השיניים גדולים, או במקרים מורכבים יותר, למשל כאשר קיימות בעיות בנשך, כאשר הלסת העליונה והלסת התחתונה אינן חופפות, או כאשר עצמות הלסת אינן ישרות. במקרים אלה הפתרון הוא פלטת מתכת מסורתית.

המאמר באדיבות האתר https://www.ravivclinic.co.il

מחפש רופא שיניים מומלץ או מרפאת שיניים מומלצת? לחץ/צי כאן
עוד באותו נושא:

יישור שיניים, יישור שיניים שקוף מחיר, יישור שיניים שקוף בטבריה, יישור שיניים שקוף, ישור שיניים, ישור שיניים שקוף, יישור שיניים שקוף תל אביב, יישור שיניים שקוף ברחובות, יישור שיניים שקוף אינויזליין מחיר, בלי גשר יישור שיניים שקוף אינויזליין, יישור שיניים שקוף מכבי, יישור שיניים שקוף ירושלים, יישור שיניים שקוף אינויזליין, יישור שיניים שקוף באר שבע, יישור שיניים שקוף לילדים, יישור שיניים שקוף נתניה, יישור שיניים שקוף ראשון לציון, יישור שיניים שקוף באשדוד, יישור שיניים שקוף חיפה, יישור שיניים שקוף תמונות, יישור שיניים שקוף המלצות, יישור שיניים שקוף כמה עולה, יישור שיניים שקוף זול, יישור שיניים שקוף פתח תקווה, יישור שיניים שקוף בצפון, יישור שיניים שקוף למבוגרים, יישור שיניים שקוף עלות, יישור שיניים שקוף למי מתאים, יישור שיניים שקוף אשדוד, יישור שיניים שקוף אשקלון, יישור שיניים פנימי אשדוד, יישור שיניים פנימי אשקלון, יישור שיניים שקוף בחיפה, יישור שיניים שקוף בקריות, יישור שיניים שקוף במודיעין, יישור שיניים שקוף חדרה, יישור שיניים שקוף בחולון, יישור שיניים שקוף ברעננה, יישור שיניים שקוף בכרמיאל, יישור שיניים שקוף בעפולה

תן ציון למאמר זה

5.00